Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1257|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

шини

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-3-17 14:09:34 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Форумчани, питання до автомобілістів, в нас взагалі можливо придбати недорогі покришки для колес? Ми з чоловіком вже пару вечорів в чотири руки шукаємо магазини з недорогими шинами, але поки що результати не дуже радують різномаїттям вибору.
Первый
Опубликовано 2021-3-17 14:10:16 | Сообщения автора
Ну зовсім дешеві покришки ви навряд чи зможете придбати бо закупівельні ціни високі і до кінцевого покупця товари доходять з ще більшою вартістю в яку входять багато речей. Якщо вже завсім треба зекономити, то пошукайте вже використані шини, є практично нові продають.
Второй
 Автор| Опубликовано 2021-3-17 14:10:54 | Сообщения автора
Я якось про такий варіант не подумала, а взагалі, то він може стати виходом, якщо не знайдемо нові шини по прийнятній вартості. Хоча якщо чесно ми зимову гуму теж не зовсім нову покупали, товариш чоловіка, поїхав до Польщі і продав нам весь комплект.
Третий
Опубликовано 2021-3-17 14:12:08 | Сообщения автора
Я думаю, що такий варіант треба залишити на самий останній випадок, якою б якісною не була б річь вона все одно не нова. Гляньте гуму на сайті інтернет магазину Shiny&Diski, я там собі літні покришки брав, ціни більш менш прийнятні, я правда замовляв не найдешевші, але там є моделі на різний рівень гаманця - https://shiny-diski.com.ua/uk/tires/summer/uniroyal
5#
Опубликовано 2022-6-1 15:04:41 | Сообщения автора
Я беру шини вже 5 років чрез goroshina.ua, хлопці завжди допомагають вибрати найкраще рішення по бюджету
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-26 04:16 , Processed in 0.037166 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку