Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 595|Ответить: 4

канцтовари

[Скопировать ссылку]
Опубликовано 2021-7-18 13:45:52 | Показать все сообщения |Режим чтения
Форум, ми тут хочемо з батьками нашого класу зробити невеличкі подарунки до першого вересня - невеличкий набір з  необхідних дрібничок та тематичних пряників. Із солодощами в нас питань не виникло, так як вже знаємо хто буде робити, а от прикольна недорога канцелярка то проблема.
Опубликовано 2021-7-18 13:47:02 | Показать все сообщения
Недорога канцелярка, то казка ), якщо це приладдя дешеве, то воно обов'язково розвалиться через тиждень, в нас так на офіс колись закупили ручки та олівці за самою низькою ціною і що - або не писали або ламалися.
 Автор| Опубликовано 2021-7-18 13:47:58 | Показать все сообщения
Ну я ж не кажу що ми хочему неякісне приладдя купити, просто не дуже дороге, ну погодьтеся що тритєкласникам ручки фірми "Паркер" не потрібні, я саме це мала на увазі. Як би ця ідея нам у голову прийшла ще в червні можна було б замовити на Алі але можемо не встигнути.
Опубликовано 2021-7-18 13:48:49 | Показать все сообщения
Так згодна перові паркери дітям зовсім не потрібні ))), я думаю, я зрозуміла що вам потрібно. Я нещодавно купувала хрещеній прикольні ручки у вигляді квітів, вони були різні за формою і тому вийшов цілий букет. Подивіться на сайт магазину Офіс Центр, там продають шкільні канцтовари і не тільки, ціни помірні  - https://office-centre.com.ua/cat ... hkilni_kantstovari/
Опубликовано 2021-7-21 11:57:41 | Показать все сообщения
Недорогая канцелярка, то сказка), если эти принадлежности дешевое
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-3-29 10:41 , Processed in 0.041545 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку