Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 904|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Управление клубом

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-8-22 07:48:18 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привет. Скажите как можно облегчить управление клубом? Что использовать ? Как вести запись клиентов. В общем поделитесь секретами.
Первый
Опубликовано 2021-8-24 08:31:42 | Сообщения автора
Ну мне на ум приходит только одно.   Нанять человека который будет это делать
Второй
Опубликовано 2021-8-24 08:32:11 | Сообщения автора
Привет, мы себе для этого подключили crm для фитнес клуба это очень удобная система, помогает вести учёт расходов и доходов и видеть актуальную отчётность по клубу. На самом деле эта система очень облегчает управление фитнес клубом. Так что могу порекомендовать и вам попробовать.
Третий
Опубликовано 2021-9-14 20:59:40 | Сообщения автора
На самом деле эта система очень облегчает управление фитнес клубом.
5#
Опубликовано 2023-8-4 12:11:50 | Сообщения автора
Я шукаю програму для ветеринарних клінік і аптек. Це дуже важлива справа, адже я працюю в ветеринарній клініці і нам потрібна ефективна система для ведення обліку та організації роботи. Не можу знайти нічого підходящого.
6#
Опубликовано 2023-8-4 12:13:19 | Сообщения автора
З радістю підкажу вам найкращу програму для ветеринарних клінік і аптек https://enote.vet/ . Це дуже потужна і зручна система, яка допоможе вам автоматизувати усі процеси у ветеринарній клініці. За допомогою E-Note ви зможете вести детальну інформацію про клієнтів, зберігати дані про тварин, контролювати запаси ліків та багато іншого. Ця програма оснащена надійною системою безпеки, тому ви можете бути впевнені в захисті конфіденційної інформації. Крім того, вона має зручний інтерфейс, що дозволяє просто та швидко орієнтуватись у всіх функціях. Також, ви зможете отримати доступ до програми з будь-якого пристрою, що підключений до Інтернету. Відсутність зайвих програм і паперових документів зекономить ваш час і дозволить зосередитись на кожному клієнті та його тварині.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-27 02:13 , Processed in 0.039726 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку