Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 836|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

centru de reabilitare chisinau

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-11-24 17:07:06 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Băieți, spuneți-mi un centru bun de reabilitare în Chișinău. Trebuie să o vindecăm pe sora mea de alcoolism. Și apoi soțul ei a murit, așa că bea toată ziua. Nu mai știm ce să facem cu ea.
Первый
Опубликовано 2021-11-25 14:26:13 | Сообщения автора
Da, Nu vreau să te supăr, dar, după cum știți, alcoolismul feminin nu este tratat, așa că nu ar trebui să cheltuiți bani pe el și trebuie doar să vă supuneți și asta este.
Второй
Опубликовано 2021-11-25 14:29:53 | Сообщения автора
nu sora ta, desigur, îmi pare rău. și, desigur, puteți încerca să mergeți la clinică, sunt mulți acum, în principiu. poate o poți vindeca pe sora ta.
Третий
Опубликовано 2021-11-25 15:46:23 | Сообщения автора
Ei bine, de ce există astfel de tehnologii acum că alcoolismul feminin este complet tratat. Și îmi pare rău pentru sora ta despre pierderea soțului ei, dar nu este cazul să te ruinezi cu alcool. Și vă pot sfătui să contactați Centrul de reabilitare centru de reabilitare chisinau Med-Zahid. Acolo ei tratează bine această dependență și îi ajută pe pacienții lor să înceapă o viață nouă. Am avut un prieten tratat acolo și el este bucuros că a ajuns la ei și a scăpat de această dependență pentru totdeauna.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-23 09:59 , Processed in 0.040282 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку