Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 520|Ответить: 7

Питання щодо бухгалтерів

[Скопировать ссылку]
Опубликовано 2023-3-13 14:13:23 | Показать все сообщения |Режим чтения
Всім привіт, у мене таке питання, скажіть мені будь ласка вигідно на компанію найняти бухгалтерський супровід чи все ж таки варто в компанію найняти штат бухгалтерів?
Опубликовано 2023-3-14 13:39:58 | Показать все сообщения
Привіт, це до речі дуже хороший варіант найняти бухгалтерський супровід, тому що твоя компанія завжди буде під наглядом професіоналів, причому не одного а кількох, вони николи не захворіють і не підуть у відпустку в порівнянні зі штатним співробітником - це ще один плюс, ну і звичайно ж одне з найбільших плюсів це обійдеться тобі набагато дешевше.
 Автор| Опубликовано 2023-3-15 11:50:53 | Показать все сообщения
сообщение изменено Mikki333 в 2023-3-16 13:35
Я так і думав, дякую що підтримали мене
Опубликовано 2023-3-16 13:35:25 | Показать все сообщения
Я теж можу підтвердити, що це дійсно чудовий варіант!
Опубликовано 2023-9-1 11:40:45 | Показать все сообщения
Лучше штатного. И кстати для бухгалтера есть возможность попробовать и купить программу медок. На сайте вы найдете всю необходимую информацию о программе Медок, и, к тому же, сможете опробовать демоверсию. Данное программное решение предлагает полный набор функций для учета, составления отчетности и управления бизнес-процессами. Посетите сайт, чтобы узнать, как Медок может помочь вам эффективно вести бизнес и повысить его результативность.
Опубликовано 2023-10-2 02:43:38 | Показать все сообщения
Якщо вам необхідний оперативний, управлінський чи бухгалтерський облік підприємства чи компанії, можу вам порекомендувати програмний продукт "Бухгалтерія онлайн". Його величезним функціоналом з точки зору автоматизації бізнес-процесів ви будете приємно здивовані.
Опубликовано 2023-10-4 10:21:39 | Показать все сообщения
Зараз не проблема домовитись за якісний бухгалтерський супровід
Опубликовано 2023-10-4 10:37:20 | Показать все сообщения
Мені так само здається. В цьому питанні круто виручають сучасні бухгалтерські програмні рішення, які легко інтегруються, є комплексними та охоплюють усі бізнес-процеси, що проходять на тому чи іншому підприємстві. Ми плануємо в себе на фірмі розширений облік BAS Бухгалтерія КОРП встановлювати. В нього багато переваг якщо порівнювати із подібними програмами ведення бухгалтерського обліку.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-3-28 16:00 , Processed in 0.036911 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку