Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 281|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Який варто розглянути для покупки пилосос в Одесі?

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-5-29 22:20:44 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт, друзі! Я хочу купити новий пилосос в Одесі, але не знаю, на що звернути увагу. Мені потрібен пилосос, який потужно очищає килими, без мішкового фільтра і з функцією миючого пилососа. Яку модель ви могли б порадити?

Первый
Опубликовано 2023-5-29 22:22:03 | Сообщения автора
Привіт, я чув багато хорошого про пилососи Dyson. У них є моделі з технологією Cyclone, яка забезпечує потужну вакуумну потужність, і з функцією миючого пилососа. Крім того, у них немає мішкового фільтра, що зручно для очищення.
Второй
Опубликовано 2023-5-29 22:22:37 | Сообщения автора
Я б запропонував Bissell CrossWave. Він не тільки відмінно очищає килими, але і видаляє плями за допомогою вбудованої функції миючого пилососа. Крім того, у нього є численні насадки для прибирання, в тому числі для прибирання меблів і важкодоступних місць.
Третий
Опубликовано 2023-5-29 22:23:20 | Сообщения автора
Якщо ви шукаєте пилосос для прибирання килимів і плям на підлозі, а також хочете поєднати миючу і пилососну функції, я б порекомендувала пилосос Bissell CrossWave https://allo.ua/ua/odesa/products/pylesosy/ який можна купити в Одесі в магазині Алло.
Він має потужність, щоб впоратися з завданнями, і володіє безліччю насадок для зручного прибирання. Його також легко чистити після використання, і він поставляється з гарантією на 2 роки. Так що або такий же вибирайте пилосос, або самі вибирайте інший варіант.
5#
Опубликовано 2023-5-29 22:24:06 | Сообщения автора
добавил Tarmanan в 2023-5-29 22:22
Я б запропонував Bissell CrossWave. Він не тільки відмінно очищ ...

Теж дуже гарний варіант, можна розглянути!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-19 19:28 , Processed in 0.034249 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку