Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 158|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Куплю віскі

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-10-25 16:19:13 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Всім привіт! Я зараз у пошуках справді смачного віскі, раніше мені не доводилося його куштувати, а зараз наважився. Хто розуміється на даному напої, порадьте мені смачний віскі, і магазин в інтернеті де його можна купити.
Первый
Опубликовано 2023-10-25 16:20:20 | Сообщения автора
Зараз величезний вибір віскі, на будь-який смак та бюджет. Я, наприклад, люблю віскі з солодкуватим смаком, і п'ю його не в чистому вигляді, а змішую з колою, додаю кілька кубиків льоду. Можу підказати магазин, де купую.
Второй
 Автор| Опубликовано 2023-10-25 16:21:21 | Сообщения автора
Я ще навіть не знаю якої віскі мені припаде до смаку, але так як і ти віддаю перевагу більш солодкому напою. Якщо не секрет, підкажи якийсь віскі у тебе улюблений, і залиш посилання на магазин де його купуєш.
Третий
Опубликовано 2023-10-25 16:22:38 | Сообщения автора
Мій улюблений https://maudau.com.ua/category/v ... and=monkey-shoulder віскі Monkey Shoulder Blended Malt Scotch Whisky, 40%, 0,5 л, який знаходиться в дуже симпатичній пляшці. Купую його в інтернет-магазині Maudau, де від вибору напоїв преміум класу розбігаються очі.

Віскі має солодкий смак пряний, солодовий, ванільна здоба з нотами цитрусових та меду. Мені дуже подобається ця палітра смаку, а з льодом взагалі пісня. Тому пробуй, думаю і тобі цей віскі сподобається.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-21 17:53 , Processed in 0.033173 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку