Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 43|Ответить: 1
Печать Назад Вперед

Як покращити зір у дитини: методи лікування та профілактика

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-8-27 23:12:52 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хочу звернутися до батьків, які стикалися з проблемами зору у своїх дітей. Мій син, йому 7 років, останнім часом почав скаржитися на те, що не бачить чітко на дальні відстані. Це мене дуже хвилює, адже в такому віці зір має бути стабільним, і я боюся, що з часом ситуація може погіршитися. Ми вже ходили до офтальмолога, і він сказав, що є певні порушення, які можна скоригувати за допомогою спеціальних вправ та окулярів. Але я хотіла б дізнатися більше про інші методи лікування, особливо ті, які можуть допомогти в довгостроковій перспективі. Чи існують якісь сучасні підходи або центри, які спеціалізуються на лікуванні зору у дітей? Що ви порадите?
Первый
Опубликовано 2024-8-29 10:55:22 | Сообщения автора
Коли у моєї доньки також почалися проблеми зі зором, ми звертались до різних фахівців, але найбільше допомоги в centr-zory.com.ua. Це центр, де зокрема займаються лікуванням зору у дітей. У них є різні методики корекції, включаючи спеціальні тренування для очей, фізіотерапію, а також сучасні технології, які дозволяють значно покращити зір у дитини. Ми там пройшли курс лікування, і я помітила значне покращення у доньки, вона стала бачити краще вже після кількох тижнів занять. Особливо корисними були заняття в ігровій формі, які дуже сподобалися моїй дитині.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-10-2 07:34 , Processed in 0.039653 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку