Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 51|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Купити запчастини

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-8-29 20:12:45 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Дивлюсь вже в п'ятому інтернет-магазині запчастини, і всюди одні і тіж самі ціни. Чи вони всі однакові...
Первый
Опубликовано 2024-8-29 22:32:25 | Сообщения автора
Вітаю. Та ні, різні. Я в одному замовляла одне, а отримала інше, і кажуть, що повернути нічого не можна. Замовила в іншому - все гарно закінчилось. І механіка гарного мені порадили. Ось про них і стаття в інтернеті є - Оригинальные автозапчасти от UNIPARTS. Крім оригінальних запчастин мені запропонували і аналоги, які значно дешевші.
Второй
Опубликовано 2024-9-10 07:31:02 | Сообщения автора
Я дуже сподіваюсь, що в інтернеті мені вдасться знайти запчастини на свій форд за поміною ціною
Третий
Опубликовано 2024-9-12 08:01:58 | Сообщения автора
Я дуже сподіваюсь, що в інтернеті мені вдасться знайти запчастини на свій форд за помірною ціною


Ну звичайно що так! Можете в цьому взагалі не сумніватись! Варіанти є по запчастинах і їх насправді є дуже багато. В мого батька авто марки форд. Так от він завжди запчастини на форд купує в інтернеті. Знаємо один перевірений магазин, який пропонує і гарні ціни на усі запчастини ,і широкий асортимент, і швидку доставку.
5#
 Автор| Опубликовано Вчера 17:03 | Сообщения автора
Дуже багато варіантів! І всі однакові.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-27 21:12 , Processed in 0.038704 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку