Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 556|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Сівалки зернові

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано Позавчера 15:02 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт усім! Я планую купити зернову сівалку для свого господарства і шукаю пораду. Які моделі краще обрати для висіву різних сільгоспкультур, зокрема для зернових та бобових? Що важливо врахувати при виборі? Буду вдячна за ваш досвід і рекомендації!
Первый
Опубликовано Позавчера 15:05 | Сообщения автора
Сучасні зернові сівалки можуть бути оснащені різними технологіями, такими як механічні та пневматичні системи висіву, які забезпечують високу точність і швидкість роботи. Вибір зернової сівалки залежить від кількох факторів, включаючи тип ґрунту, структуру насіння та розміри оброблюваних площ. Важливо також звертати увагу на такі характеристики, як робоча ширина, глибина висіву і система регулювання, що дозволяє адаптувати техніку під конкретні умови.
Второй
Опубликовано Позавчера 15:37 | Сообщения автора
Привіт! Я нещодавно придбала зернову сівалку в компанії «Агро Кар» і можу поділитися своїм досвідом. Ця зернова сівалка справді вражає своєю ефективністю та функціональністю. Я використовую сівалку для висіву ячменю та гороху, і результати перевершили мої очікування. Вона забезпечує точний і рівномірний висів, а також дозволяє одночасно вносити добрива. Рекомендую звернутися до «Агро Кар» – там професійні консультанти допоможуть підібрати модель, яка підійде саме вам!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-10-26 02:26 , Processed in 0.034453 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку