Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 399|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Чому ціни на гірлянди різняться?

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано Позавчера 21:22 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Я не можу зрозуміти, чому ціни на новорічні гірлянди так сильно відрізняються від магазину до магазину. Чи може хтось пояснити, на що слід звертати увагу, коли купуєш гірлянди? Які фактори впливають на ціну? Чи варто економити, чи краще купити щось дорожче, але якісніше? Які з матеріалів є найкращими? Які бренди рекомендуєте? Може, у когось є досвід із покупкою гірлянд в Україні?
Первый
Опубликовано Позавчера 21:23 | Сообщения автора
Нещодавно купував новорічну гірлянду в магазині Епіцентр у Києві. Я був приємно здивований вибором. Вони мають величезний асортимент гірлянд, від класичних до сучасних. Ціни варіюються, але я знайшов хорошу гірлянду за 300 гривень, яка ідеально підійшла для мого дому. Якість дуже гарна, світло яскраве, а сама гірлянда виглядає стильно.
Второй
Опубликовано Позавчера 21:23 | Сообщения автора
Відвідав Ашан і придбав там новорічну гірлянду. Мені сподобалося, що в магазині були гірлянди різних кольорів і форм. Я вибрав LED-гірлянду за 250 гривень, яка прекрасно підходить для прикраси вікна. Вона має різні режими блиску, що дуже цікаво. Якість виглядає непогано, але я переживав, що вона може не прослужити довго.
Третий
Опубликовано Позавчера 21:23 | Сообщения автора
Я купив новорічні гірлянди ZELENA https://zelena.ua/ua/prazdnichny ... svetovoj-dekor.html і мушу зізнатися, що залишився дуже задоволений. Вони виглядають надзвичайно стильно і сучасно. Я обрав гірлянду з інтегрованим світлодіодним підсвічуванням, яке можна регулювати за допомогою пульта.
Ціна була трохи вищою, ніж у звичайних магазинах, але якість того варта. Гірлянда виглядає міцною, і світло в ній дуже яскраве. Вона додає святкового настрою в мою квартиру. Я навіть отримав кілька компліментів від друзів, які прийшли в гості.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-10-26 02:38 , Processed in 0.033974 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку