Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1465|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Шукаю каски

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2020-6-30 19:28:48 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Добридень! На роботі розвантажували металеві арматуру, стався казус! Після чого, начальство не допускає простий людський люд до роботи без касок! Терміново шукаю, де можна її купити!





Первый
Опубликовано 2020-6-30 19:29:29 | Сообщения автора
Так, пам'ятаю працював на підприємстві, на якому на початку 90-х робили і збирали роботів! Хоч і примітивних на той час, але сам факт! Так ось, нас теж не допускали до роботи без касок, окулярів і халатів! І перше правило на підприємстві-це безпека робочих!
Второй
Опубликовано 2020-6-30 19:30:49 | Сообщения автора
Доброго дня! Можу порадити магазин "Сван"! Там величезний вибір будівельних касок і не тільки. Ви зможете вибрати собі якісну каску з з поліетилену високої щільності, яка захистить вашу голову від випадкових ударів, предметів, дощу і ультрафіолету.
Таку каску ви зможете легко підлаштувати під свою голову, що б зручно сиділа на голові. Подивіться ось тут вибір будівельних касок https://svan.com.ua/ua/kaski/ Ціни починаючи від 100 грн за найпростішу. Думаю, вийде щось вибрати.

Третий
 Автор| Опубликовано 2020-6-30 19:31:54 | Сообщения автора
Дякую за те, що відгукнулися на мій коментар! Мені приємно дізнатися тонкощі, за якими краще вибрати захист своєї голові! Зайшов і подивився, враховуючи всі критерії, тепер знаю, що купити.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-20 00:40 , Processed in 0.045080 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку