Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1348|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Новий ремонт

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-1-21 19:16:57 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Ми в даний момент займаємося ремонтом квартири з чоловіком і ось дійшли у нас руки до ванної кімнати, потрібно придбати красиву тумбу з умивальником, де можна доглянути і прицінитися?
Первый
Опубликовано 2021-1-21 20:30:29 | Сообщения автора
Ой, я якщо чесно абсолютно не помічник в даних питаннях, тому що все, що мені зробили ремонтники я довірив вибрати дизайнера, за сумісництвом моїй подрузі. Можу уточниться у неї, де вона замовляла.
Второй
Опубликовано 2021-1-21 20:32:15 | Сообщения автора
У мене брат дизайнер і коли я робив ремонт в квартирі, якраз таки співпало, що мені потрібно було на два місяці відлітати в Тайланд і він повністю відповідав за всі процеси, пару раз скидав варіанти меблів на вибір і все.
Третий
Опубликовано 2021-1-21 20:51:18 | Сообщения автора
Як же ми щасливі, що нарешті-то наш ремонт підійшов до логічного завершення! Зроблено абсолютно все! Можете привітати нас! За цей період ми накопичили величезну базу інтернет магазинів, де на протязі ремонту робили замовлення, того, що було необхідно.
Хочу порекомендувати вам кращий в своєму роді магазинчик, де є величезний вибір тумб https://ars.ua/mebli/vanna/tumbi/ тут можна знайти на будь-який смак, двічі замовляли там, в житті виглядає краще, ніж на фото, перевірено особисто, за якістю просто топ!
5#
Опубликовано 2021-2-3 02:05:53 | Сообщения автора
Добрый вечер, мы вот и сами планируем делать ремонт, заказывать решили у newstroy. Собственно узнали про них можно сказать случайно, из статьи https://bigpicture.ru/?p=296108
6#
Опубликовано 2021-2-7 22:08:33 | Сообщения автора
Недавно открылась Икея в Киеве. Можете там что то глянуть, цены у них как в Европе, а не как у нас - конские
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-8 22:57 , Processed in 0.036810 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку