Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 720|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Питання про CRM

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-4-23 22:17:24 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Є в мене невеликий бізнес і деякі люди мені радять в цей бізнес CRM. Що скажете з цього приводу? Варто купувати ЦРМ для малого бізнесу чи можна обходитись без неї?
Первый
Опубликовано 2021-4-23 22:24:39 | Сообщения автора
А що у вас такий за бізнес, що вам потрібна ЦРМ? Щось продаєте чи щось виробляєте? Просто від вашої сфера залежить потрібна вам ЦРМ чи ні.
Второй
 Автор| Опубликовано 2021-4-23 22:33:15 | Сообщения автора
добавил IrI в 2021-4-23 22:24
А що у вас такий за бізнес, що вам потрібна ЦРМ? Щось про ...

Нажаль поки що нічого не виробляю, а просто продаємо. Деталі казати не буду, але продажі це ж та сфера де ЦРМ має бути чи я помиляюсь?
Третий
 Автор| Опубликовано 2021-4-23 22:49:17 | Сообщения автора
сообщение изменено Tarmanan в 2021-4-23 22:54
Хоча, ні, не помиялюсь. Почитав в інтернеті)
5#
Опубликовано 2021-4-23 23:01:46 | Сообщения автора
Насправді будь-які фірми, навіть маленькій, потрібно ЦРМ, щоб хоча б якось систематизувати весь процес продажів, який у вас є . Крім того,  не забувайте, що СRM це перш за все база клієнтів з усієї інформацію про них.
Якщо ви вже не пам'ятаєте всіх свої клієнтів чи продажі які мать відбуватись найближчим часом, то вам точно вже потрібна CRM.
Наприклад є CRM Бітрікс24 https://www.bitrix24.ua/articles/crm_what_is.php   Багатофункціональна система яка допоможе вам не тільки з продажами, а й з систематизацією багатьох процесів в вашому бізнесі.
6#
Опубликовано 2021-4-26 05:08:48 | Сообщения автора
В нашій компанії вже тривалий час використовується віртуальний сервер azure https://kyivstar.ua/uk/business/products/azure від microsoft. Київстар наразі пропонує доступ до ресурсів цієї хмарної платформи через власні дата центри - все зручно та максимально безпечно. Раджу спробувати.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-27 07:19 , Processed in 0.037233 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку